VNH3SP30TR-E
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
VNH3SP30TR-E
Brand Name : STMicroelectronics
Model Number : VNH3SP30TR-E
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
MotorType-Stepper : -
MotorType-ACDC : Brushed DC
Function : Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
OutputConfiguration : Half Bridge (2)
Interface : Parallel, PWM
Technology : Power MOSFET
StepResolution : -
Applications : Automotive
Current-Output : 30A
Voltage-Supply : 5.5V ~ 36V
Voltage-Load : 5.5V ~ 36V
OperatingTemperature : -40°C ~ 150°C (TJ)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 30-MPSO, MultiPowerSO
Contact Now
VNH3SP30TR-E
MotorType-Stepper-
MotorType-ACDCBrushed DC
InterfaceParallel, PWM
TechnologyPower MOSFET
StepResolution-
ApplicationsAutomotive
Current-Output30A
Voltage-Supply5.5V ~ 36V
Voltage-Load5.5V ~ 36V